szerző: Fraupester
Sokan szeretik a hűtőmágneseket és nagyon sokan gyűjtik is. Mi magunk is, ha külföldi utazásból jövünk haza mindig veszünk egyet emlékbe, de a barátok és a családtagok is rendszerint meglepnek minket hazatérésük alkalmával egy- egy hűtőmágnessel.
Ezeket a hűtő oldalára szoktuk felhelyezni, ahol be kell vallanom mára már sok hely nem maradt....








