szerző: NőiCsizma
Még mindig media ink-szerelem. 🙂
Hiába… nagyon könnyű és egyszerű dolgozni vele. Lejjebb meg is mutatom!
Elővettem egy nyári fotót, melyen Mirivvel vagyok – nagyon szeretem – és készítettem egy gyors oldalt.
Eredetileg világos színekkel akartam megbolondítani a vásznat, de most valahogy jobban vonzódom a sötétebb árnyalatokhoz.
Úgy érzem, a fotó ragyogásán nem rontottam vele… 🙂
Számomra szeretem-oldal lett!
A vászonra előszor gesso és stencil segítségével damask mintákat kentem fel, majd mikor megszáradt, jó alaposan meglocsoltam pink és türkiz media inkkel.
Néhol kicsit több kerül rá a kelleténél, ezért felitattam egy kis selyempapírral.
Gyönyörűen összefolytak a színek –> lila lett belőlük.
Hogy tompítsam kicsit, meglocsoltam az oldószerrel is, majd a fölösleget itt is selyempapírral itattam fel.
Utána fogtam egy kis darab, finom csiszoló vásznat és elkezdtem a gesso-val felvitt minta tetejét megcsiszolgatni, hogy jobban kirajzolódjon.
Ez tovább tompított a színén, ami nagyon tetszett így, mert néhol a vászon struktúrája is kirajzolódott.
Díszítettem még kis csíkos papírral, gyurma masnikkal, szív drót motívummal, címkékkel és egy szétvágott chipboarddal.



















