Így először lealapoztam a vásznat gesso-val, majd miután teljesen megszáradt (ez nagyon fontos!!! Kell a türelem a száradáshoz. 🙂 )…
…bátran nyomkodtam rá a pink és a méz színű media inkből ide is-oda is… hagytam, hogy összefolyjon, sőt, hogy lecsorogjon az oldalán. Ha valahol úgy láttam, sok a sárga, akkor még cseppentettem oda pinket. 🙂
… és már díszíthettem is scrapbook papírokkal, a kedvenc fotómmal a lányokról, pár chipboarddal és sárgára színezett gyurma dísszel!
Igen, a media ink tökéletesen befogja a fehér gyurma díszeket is, így lehet tökéletes színű gyurmákra szert tenni 😉
Csak rá kell csepegtetni és ecsettel eloszlatni a felületén.
Feltűnő, vidám, élénk vászon a végeredmény 😉
Felhasznált termékek:





















