Csatlakozzatok az alkotói pályázat facebook oldalához!
lessphp fatal error: load error: failed to find /home/agresear/public_html/noicsizma.com/wp-content/themes/theme49283/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/agresear/public_html/noicsizma.com/wp-content/themes/theme49283/style.less
Sziasztok!
Lenne néhány kérdésem:
– Meddig várják a pályaműveket?
– Csak illusztráció lehet vagy a téma szabadon választható?
– Esetleg van valamilyen e-mail cím, ahol jelentkezni lehet, illetve hagyományos alkotás esetén el lehet kérni a postacímet?
Üdv:
Atyus
Szia Atyus!
A pályázat fb oldalán folyamatosan osztjuk meg az információkat. 🙂
A pályázat beadási határideje december 14. A megkötés csak a piros-fekete színvilág és hogy a téma utaljon a könyvre.
Megosztunk majd idézeteket is a könyvből 😉
Örömteli alkotász hozzá!
edit
De szuper!
Azt lehet tudni, hogy mi a határideje, illetve hova és milyen formában kell a műveket küldeni?
Köszönöm.
Szia Viki!
A határidő december 14. De folyamatosan osztjuk meg az információkat! 🙂 Ha csatlakozol a fb oldalhoz, nem maradsz le semmiről 😉
Kedves Edit!
Érdeklődnék, hogy a pályamunkát milyen formában kell eljuttatni és hova?
Üdv
Kodett