szerző: Julia Romanova
Múlt nyáron csináltunk ezeket a képeket, amikor Bulgáriában nyaraltunk. Nemrég végre előhívtam őket és nosztalgiáztam, mert Ádámkám a képeken még olyan kisbabásan néz ki. Dávid is mennyit változott azóta!
Ezért is jó a scrapbook, mert megtudjuk örökíteni vele a pillanatokat. Két fotózás volt és elhatároztam, hogy két albumot csinálok: az egyik almakerti fényképekkel, másik pedig tengerész stílusban.
Kiválasztattam egy vidám, nyári scrapbook papírt, sok NCsD csipit különböző csomagokból, kinából rendelt csipkét (fiús oldalakhoz is illik, nem?), pausz papír zacskót, és még sok más apró díszt, és már kezdődhetett is az alkotás!
Most pedig megmutatom nektek az oldalakat!
Amikor pedig kész lesz a borító, megosztom veletek veletek azt is!
Sok inspirációt és jó kedvet kívánok a scrapbookozáshoz!




















