szerző: Királyfalvi Bea
Pár évvel ezelőtt készítettem Keresztanyának egy albumot az unokáiról. A gyerekek annyira rákattantak, hogy mindig mikor ott voltak nála, azt az albumot kellett lapozgatni, nézegetni. Itt-ott már finoman szólva is elhasználódott, de persze örülök neki, hogy ekkora sikert aratott. Ebből kiindulva, azt rögtön elhatároztam, hogy tasakos albumot készítek majd, hogy ettől a sok megrázkódtatástól megvédjem szegényt. 🙂
A Kes papírban találtam egy A5-ös méretű iratrendezőt. Mivel iratoknak szánták, a fólia nem a legkifinomultabb minőség, de ezen igyekeztem túllépni. A probléma ott kezdődött, amikor tudatosult bennem, hogy ez egy 40 oldalas „album”, amit fura lenne odaadni félig üresen. Akár hiszitek, akár nem, a 40 oldal egy hétvége alatt készült el. Kb 20-25 perc volt egy oldal, tempóban csináltam ez tény, de hatalmas szeretettel és lelkesedéssel…
Lidl-ös papírokat használtam és igyekeztem egyszerűen megscrappelni az oldalakat. Amit már így utólag hiányolok, azok a fröccsenések…
Karácsonyra odaajándékoztam már ezt az albumot és nagyon örültek neki. Még egyelőre várok az unokák véleményére…:)






















