szerző: Királyfalvi Bea
Mondtam már, hogy rákattantam a vászonképekre? 🙂
A mai vászonkép története ott kezdődik, hogy nagyon sokáig nem tudtam hogyan is kell az ecoline-t szépen folyatni, összemosni más színekkel, aztán az MM LL 3. worshopján rájöttem, a titok a hőlégfúvó! Azonnal szárítok!
Viszonylag gyorsan meg van, és nagyon mutatós tud lenni egy- két összemosott színes paca a vásznon. Egy kis fröcskölés, stencilezés, pecsételés egy remek fotó és már is kész a vászonkép, amit ha meglátnak az emberek, csak annyit mondanak: Én is akarok ilyet! 🙂
Úgyhogy én csak gyártom őket szorgalmasan…majd meglátjátok! 😀














