szerző: NőiCsizma
Már 2 hónapja nem volt lehetőségem scrapbookozni, így gyorsan szerveztem egy klubot Pécsre. :) Szerencsére már ki voltak éhezve a lányok, így elég szép számban összegyűltünk egy csütörtök este.
Kerestem előtte egy szimpatikus vázlatot és meginterjúvoltam a lányokat, milyen témában alkotnának szívesen. Egyáltalán nem bántam, hogy még a nyári vagy az utazós élményekben gondolkodnak....













