Írta/Written by: Czakó-Radványi Piroska
Előttetek már nem titok, hogy nagyon szeretünk a Balaton partján időzni: nagyon tudjuk élvezni nyáron, nagy melegben a vízben pancsolva, de tavasszal és ősszel is, nagyokat sétálva a friss levegőn. Tavaly ősszel sikerült abban az időpontban ott lennünk, amikor minden telis-tele volt gesztenyével – Blanka legalább egy órán keresztül (!) gyűjtötte...













