szerző: Kocur Márta
Kicsi lányunk, Luca születését követően sor került a babafotózásra (a férjem nagy örömére :D ), nagyon szép fotók készültek Monáék jóvoltából. Tudtam, hogy egészen biztosan a nagyszülők is kapnak majd a fotókból – mert szebb kedvességre nincs is szükségük az unokás képeknél -, ám szerettem volna belőlük egyet-egyet kicsit feldobni, megscrappelni. És...













