szerző: Posta Juli
Idén először kimerészkedtünk a gyerekekkel a Szigetre. Nagyon klassz nap kerekedett belőle.
Külön albumot szerettem volna az „eseménynek”, de bevallom őszintén nem volt kedvem albumot készíteni. Ahogy a képeket válogattam, megláttam azt, ahol a gyerekek agyagfigurát festenek. Eszembe jutott, hogy van még egy befőttes formaalbumom raktáron Edittől, így már csak egy kis vízfesték...













