szerző: Belső Olga
Tartozom egy vallomással: én nem hittem a szócímkékben. De már elmúlt.
Lehet, hogy már többen észrevettétek, hogy elég jó kapcsolatot ápolok a szövegekkel, meg úgy általában az írással. Szeretem, na. Nekem a dumálás, a pofázás, az írás, a beszéd egyfajta művészet, önkifejezés, alkotás, meg persze szórakozás. Ahogy másnak (nektek, scrapper barátaim), a vizualitás,...













