szerző: Belső Olga
Azt mondták, nem is olvassa senki a posztokat, csak a képeket nézegetitek, úgyhogy most nem is tudom, hogy szórakoztassalak-e titeket verbálisan is, vagy pihenjek inkább.
Eh, a vér nem válik vízzé, megint kaptok rendesen megírt posztot, aztán legfeljebb aki nem olvassa el, az bánhatja.
Szóval az úgy volt, hogy a nyáron új házba költöztünk,...













